GRAFIK SEKCJI
OD MARCA 

sekcje PRIMAROCA

Prowadzący sekcję Kinga i Monika sprawią, że dzieci nie tylko zmęczą się i będą się świetnie bawić, ale też nauczą się i rozwiną umiejętności, które umożliwią im dobry start w przygodę zwaną wspinaniem.
Grupa dla dzieci średniozaawansowanych, kontynuujących wspinanie.

Sekcja początkująca dla młodzieży. Może jeszcze nie robią 8A, ale będą…

Grupa kilku wspinaczkowych zapaleńców, którzy bez słowa sprzeciwu wykonują wszystkie nawet najbardziej wymagające ćwiczenia. W zaledwie rok uczestnicy mocno się zintegrowali co ma swoje odzwierciedlenie we wspólnych wyjazdach w skały. Poziom VI – VI.2

Jest to propozycja skierowana do dzieci, które traktują wspinaczkę jako coś więcej niż plac zabaw.

To sekcja dla dzieci które, we wspinaczce szukają czegoś więcej niż wejścia na szczyt ścianki.
Tutaj dowiedzą się czym różni się wspinaczka sportowa od boulderingu, co to jest on sight, a co to flash, co to znaczy start SSD i jak zrobić prawidłowego swinga. Nauczą się haczyć piętę i robić monstrzał, a w wolnej chwili popracujemy nad ich corem i mobilnością.
To sekcja dla dzieci, które są zmotywowane do działania i chciałyby próbować swoich sił na zawodach i wykorzystywać swoje umiejętności w skałkach.
A tak poza tym to sekcja gdzie liczy się dobra zabawa i tworzy młoda wspinaczkowa społeczność!

Grupa kontynuująca wspinanie. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu pod okiem Moniki i Kingi.

Dbamy o całościowy rozwój fizyczny dzieci:
– kształtujemy prawidłową postawę,
– dbamy o precyzję wykonywanych ćwiczeń,
– dbamy o prawidłową rozgrzewkę i technikę wspinania,
– rozciągamy się,
– wzmacniamy mięśnie Wspieramy i dopingujemy się nawzajem! Więcej tu dobrej zabawy niż rywalizacji, choć i tej czasami nie brakuje

Przed Wami kolejna sekcja z bardzo towarzyskim, zawsze uśmiechniętym, energicznym instruktorem.
Uwaga! Michał Bartelmus to nie tylko uśmiechnięty człowiek, jest zdecydowany, konkretny, wymagający, potrafi wycisnąć ostatnie krople potu.
Nie wierzysz? Przyjdź na samą rozgrzewkę i przekonaj się.

Zajęcia o typowo sielankowym charakterze. Niektórzy uczestnicy przyznają że przychodzą głównie ze względów towarzyskich. Niech Was jednak nie zwiedzie wyżej opisana beztroska. Kiedy trzeba każdy potrafi zmienić się we wspinaczkową bestię, która omijając wpinkę w cruxie, pięć minut przed końcem zajęć pokonuje swój kolejny życiowy projekt. Poziom VI.1 – VI.4

Na pierwszy ogień idzie sekcja, niezastąpionego w pracy z młodzieżą oraz dorosłymi, Kamila Sucharskiego.
Każdy kto zna Kamila wie, że osoby na jego sekcji wzniosą się na wyżyny swoich możliwości tak szybko jak to tylko możliwe. Sam o swoich zajęciach pisze tak:

„Leśne dziady to sekcja dla osób, które zdobyły już niejednokrotnie Dębowięc, Szyndzielnie i wciąż im mało. To sekcja dla osób, które od zawsze chciały spróbować wspinaczki i dopiero teraz zdobyły się na odwagę! Tutaj dowiedzą się czym różni się chodzenie po górach od wspinaczki, nauczą się asekuracji, prowadzenia dróg sportowych oraz poznają bouldering od podszewki. Jeśli i to będzie dla nich za mało pokażemy im wszelkie techniki oraz style wspinaczkowe i z klasycznych leśnych dziadów zrobimy sportowych zawodników!”

Subskrybując tę sekcję 2x w tygodniu otrzymujesz:
– namiary na partnerów wspinaczkowych w Tatrach;
– odznakę członka „Na Jurze się nie da wspinać w deszczu, ani wcale CLUB”;
– regularne trollowanie przez sekcyjnych figlarzy,
– koszulkę sekcyjną – produkt elitarny, rekompensuje pot czoła, krew, łzy;
– w przypadku spadku motywacji i opuszczania treningów – memy z Tobą w roli głównej;
– we wszystkich innych przypadkach – śmieszki z Tobą w roli głównej.

Gwarancja nie obejmuje:
– szkód psychicznych spowodowanych przebywaniem z pozytywnie pokręconym środowiskiem wspinaczkowym;
– deficytu w budżecie domowym wynikającego z Twoich zrywowych chęci inwestowania w szpej, paliwo do Zakopca czy wyjazdy na wielowyciągi do Włoch lub Chorwacji czy dokarmianie trenerki pizzą z frytkami.

To zajecia dla turystów wspinaczkowych którzy w swoim życiu mają zbyt dużo wolnego czasu , albo nie mają go wcale. Na zajęciach głownie pijemy kawę, dajemy ze szmaty i dużo wędkujemy..

Oto przed Państwem kolejna sekcja pod okiem profesjonalisty.
DZIABAR zapalony routesetter kręci drogi, które będą śnić się po nocach.
Sam o swoich zajęciach pisze tak: 

„Easy Boulder- leżymy sobie w dobrym towarzystwie na miękkim materacu i patrzymy jak ktoś się męczy… po prostu easy boulder. Noszenie lin na zajęcia przerasta prowadzącego więc oddajemy się beztroskiej zabawie wspinaniem na małych formach.

Uwaga!!! Konieczna zaradność uczestników- brak laserka na zajęciach.”

Kolejna sekcja pod okiem niezastąpionego Wojtka S. „DZIABAR”.

„Daj luz- dla wszystkich, którzy właśnie/znów wracają do formy marząc o tłustej cyfrze, nie boją się zmęczyć, nie potrzebują pozytywnego wzmacniania, wiedzą jak się podciąga, wykazują znaczną odporność psychiczną, lubią się wspinać…

Uwaga!!! Konieczna zaradność uczestników- brak laserka na zajęciach.”

To nowy projekt Roberta i Mikołaja. Grupie nie brakuje odwagi, jest mocno zmotywowana do wspinania i proporcjonalnie zmotywowana do zabawy. Wciąż można dołączyć to Tych „cieplaczków”…. Robert.

To sekcja dla wszystkich małych wspinaczy, którzy pierwsze drogi wspinaczkowe na ścianie mają już na swojej liście odhaczone. Dzieci rozwijają swoje umiejętności wspinaczkowe zarówno na linach jak i boulderach. Udział w sekcji jest doskonałą okazją do spożytkowania ponad przeciętnej ilości dziecięcej energii i wykorzystania jej dla ich rozwoju.

Nie gwarantujemy dużego progresu, ale masę potu na treningu.

Członkowie sekcji opisują ją tak. Sekcja szatanów to zaawansowana grupa, do której należą młode osoby, pełne energii do odkrywania niezwykłych stron wspinaczki. Jest wśród nas wielu zawodników, którzy osiągają sukcesy na polskiej arenie. Traktujemy wspinaczkę nie tylko jako zabawę, ale jako coś więcej. Podczas zajęć doskonalimy naszą technikę wspinaczkową i zwracamy dużą uwagę na rozgrzewkę. Sekcję Szatanów prowadzi dwóch zaangażowanych instruktorów, którzy nas wspierają. Sami o naszej grupie mówią jak o jednej wielkiej rodzinie.

Sekcja ma ograniczoną ilość miejsc, więc musicie podejść do tematu poważnie i pojawić się na zajęciach, bo za waszymi plecami już czai się grupka chętnych.

Prowadzący Mariusz Połowczuk z precyzją i cierpliwością wytłumaczy krok po kroku jak prawidłowo przywiązać się ósemką powrotną do uprzęży, oraz dlaczego węzeł na końcu liny jest tak ważny.

Fajna atmosfera i wspaniali ludzie czerpiący dziecięcą radość ze wspinaczki bez względu na robioną cyfrę. Jeżeli wspinasz się już z dolną asekuracją a chcesz dopracować swoją asekuracje, pozbyć się lęku przed odpadaniem i dopracować technikę wspinaczką to są to, odpowiednie zajęcie dla Ciebie.

Sekcja skierowana dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę ze wspinaczką sportową. Pewną ręką wprowadzimy Was w tajniki wspinania od zupełnych podstaw oraz zdradzimy wszystkie sekrety 😉 Tych którzy się wspinają, a nie są pewni swoich umiejętności też zapraszamy, żeby zweryfikować je pod czujnym okiem instruktora.

Pierwsi w Polsce naśladowcy stylu wspinaczkowego opatentowanego przez znanego amerykańskiego scjentologa, Tomasza Szarmę, czyli: albo grubo, albo wcale!!!

Coś dla ciała? Coś dla duszy? Nie od dziś wiemy, że nie samym wspinaniem wspinacz żyje. Dlatego odpalamy poranne zajęcia jogi z Eweliną Cienkus! Już od września. W każdą środę od 8:00 do 9:10. 

Zapisy obowiązkowe. Cena 35 zł.

Kule u Nogi

Jest to sekcja dla średnio zaawansowanych wspinaczy od 8 do 14 lat. Będą na niej szlifowali swoje umiejętności wspinaczkowe na linach, jak i boulderach. Nauczą się na niej wspinaczki z dolną asekuracją, i progresywnie zdobywać nowe cyfry.

Nowe Maluchy

To sekcja dla początkujących wspinaczy od 3,5 do 7 lat. Nauczą się na niej podstaw wspinania takich jak: wiązanie ósemki, stawianie nóg na stopniach, różnic między typami chwytów i ich odpowiednie łapanie. Poza suchą teorią przewidywane są też różne gry i zabawy związane ze wspinaniem.

Nowe Średniaki

To sekcja dla początkujących wspinaczy od 8 do 14 lat. Nauczą się na niej podstaw asekuracji, boulderingu, wiązanie ósemki, różnic między typami chwytów i ich łapanie, odpowiednie stawianie nóg na stopniach, ustawianie się do specyficznych problemów wspinaczkowych.