FAQ 

Co muszę ze sobą zabrać?
  • Obuwie zamienne (adidasy/trampki). Jeśli zapomniałeś obuwia zamiennego, możesz wypożyczyć u nas buty wspinaczkowe (posiadamy
    rozmiary 28 – 45)
  • Strój sportowy.
  • Uśmiech.
Czy muszę posiadać własny sprzęt wspinaczkowy?

Nie musisz posiadać własnego sprzętu. U nas wypożyczysz buty, uprząż, przyrząd asekuracyjny jak również linę.

Czy potrzebuję partnera do wspinaczki?

Jeśli pracujesz na zmiany, masz problem ze znalezieniem kompana na trening lub „wpadasz” tylko na chwilkę przejazdem – mamy dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie! Nasz niezawodny, niestrudzony i zawsze chętny do pomocy automatyczny system asekuracji TRUEBLUE czeka właśnie na Ciebie. Wystarczy przyjść, wpiąć się do wyciągarki i zacząć się wspinać.

Możesz też umówić się na zajęcia indywidualne z jednym z naszych instruktorów, jest to dodatkowo płatna usługa. Rezerwacji takich zajęć możesz dokonać na recepcji, pod numerem telefonu 730-030-610.

Dodatkowo posiadamy małą i dużą bulderownię, gdzie nie potrzebujesz osoby do asekuracji. Oprócz tego, jako jedyni w regionie posiadamy, podświetlanego Moonboarda, ze wszystkimi dostępnymi setami chwytów! 40 stopni nachylenia pozwoli Ci wykonać naprawdę ciężki trening bez partnera. Tylko dla zaawansowanych!

Jeśli chcesz się wspinać na ściankach z liną, a nie masz kompana do asekuracji, możesz skorzystać z organizowanych przez nas zajęć sekcyjnych. W wyborze odpowiedniej grupy pomoże Ci zakładka SEKCJE.

Możesz też dołączyć do naszej grupy na facebook’u „Umawianie na wspinanie w Primaroca” i tam szukać partnera do wspinaczki.

Czy przejdę szkolenie z asekuracji, i czy jest ono obowiązkowe?

Jeżeli jesteś pierwszy raz na ścianie wspinaczkowej i chcesz skorzystać ze wspinaczki na linach, konieczne jest przejście przeszkolenia o nazwie „Pierwszy kurs asekuracji”. To porcja wiedzy niezbędnej do tego, żeby bezpiecznie się poruszać w naszym Centrum Wspinaczkowym.

Na szkolenie musisz zarezerwować sobie ok. 20 min.

Kosztuje 35 zł od osoby. Po ukończeniu szkolenia uczestnik dostaje kartę członkowską. Dzięki tej karcie, przy następnych wizytach w Primaroca, masz możliwość korzystania z bezpłatnych szkoleń przypominających. Oczywiście muszą być wpisane na niej Twoje dane.

Na przeszkolenie należy umówić się telefonicznie.

Czy przychodząc z dzieckiem płacę za swoje wejście?

Jeśli tylko asekurujesz dziecko i nie wspinasz się wchodzisz bez opłat.

Od jakiego wieku dzieci mogą się wspinać?

Prowadzimy zajęcia dla dzieci od 3,5 roku życia, natomiast jeśli widzisz, że Twoja pociecha chętnie wspina się na placach zabaw czy w domu, lecz nie ma ukończonych 3 lat – przyjdź i przekonaj się czy jest już gotowa. Do dyspozycji mamy specjalne ścianki dostosowane do maluchów.

Jaki jest koszt godzinnego wejścia na ściankę?

Nie sprzedajemy wejść na godzinę, wejściówki są bez limitu czasowego. To oznacza że możesz spędzić z Nami nawet cały dzień.

Czy mogę wejść na ściankę w ramach MultiSport Classic, MultiSport Plus, MultiSport Kids, Multisport Senior, OK System?

Tak, honorujemy te karty. Szczegóły znajdziesz w zakładce cennik.

Czy niepełnoletnie osoby mogą się wspinać bez opieki?

Tak, jeśli są w wieku 16-18 lat i posiadają oświadczenie podpisane przez opiekuna prawnego. Potrzebne oświadczenia znajdziesz tutaj. Młodsi wspinacze potrzebują nadzoru rodzica, opiekuna lub instruktora.

oświadczenia
DO POBRANIA

Oświadczenie dla Grup Zorganizowanych

Oświadczenie Na Urodziny

Oświadczenie Osoby 16-18 lat

Oświadczenie Osoby Pełnoletniej

Oświadczenie Osoby Poniżej 16 lat

Zgoda Rodziców Na Zajęcia Sportowe

Zgoda Rodziców Na Zawody Wspinaczkowe