Zawody sekcyjne

Drodzy Sekcjowicze! ?

Koniec sezonu zajęć wspinaczkowych na Primaroca, jak i początek wakacji zdecydowaliśmy uczcić corocznymi już zawodami sekcji! ???

Tym razem postanowiliśmy jednak lekko zmodyfikować formułę eventu, pozbywając się baldów oraz wspinaczki na czas. Czekać na Was będzie za to aż 8 dróg o różnej trudności!
Drobną zmianę wprowadzamy również w sposobie podziału zawodników. Kategorie zostają bez zmian: LIGHT? i HARD?, tak jak na Dominatorze, ale to instruktorzy poszczególnych sekcji decydują o przypisanej każdemu grupie, nie Wy sami.
Nie martwcie się jednak❗️Ambitniejsi mogą oczywiście "podciągnąć się" do wyższej kategorii, czyli z LIGHT przejść do HARD, ale reguła ta nie działa już w drugą stronę ?

***
Zasady oraz przebieg zawodów:
1. Start o 18:00, koniec o 21:00.
2. Wpisowe: ważny karnet na zajęcia w czerwcu albo cena pojedynczego wejścia na sekcję.
3. Podział na kategorie: LIGHT i HARD. Wspinacze z grupy LIGHT mogą zdecydować o sposobie asekuracji (wędka/ dolna asekuracja), natomiast wszyscy członkowie grupy HARD wspinać się będą z "dołem".
4. Na każdej drodze punktowane będą poszczególne chwyty, ewidencjonowane także przejścia (maksymalnie 3 na drogę).
5. W pierwszej kolejności należy wstawić się w każdą z 8 dróg chociaż 1 raz, następnie możliwe jest powtórzenie przejścia w przypadku nieudanej pierwszej próby na którejkolwiek z dróg.
6. Formuła FLASH - zawodnicy będą mieli możliwość oglądania przejść innych osób.
7. O wyniku zawodów decydować będzie zdobyta ilość punktów.
***

Zapisy możliwe na recepcji lub w dniu zawodów. Serdecznie zapraszamy! ????