Wspinanie we Francji, czyli wakacje inaczej :-)

Co rok niewielką grupą osób, które wspinają się trochę lepiej i trochę gorzej, wyruszamy na wakacje w różne ciekawe rejony wspinaczkowe Europy. W tym roku naszym celem jest pokazać Wam dwa piękne miejsca we Francji. Odwiedzimy m.in. słynne Orpierre, małą wioskę ukrytą wśród winnic i pagórków oraz Ceuse, rejon na potężnym płaskowyżu na wysokości 2000 m n.p.m., dostępny wyłącznie dla wspinaczy. Połączymy niepowtarzalny klimat Prowansji z codziennym zmaganiem się z pięknymi skalnymi drogami pod okiem doświadczonego instruktora PZA.
Termin: 15.07-27.07.2016. Maksymalna ilość uczestników wyjazdu - 7 osób. Na 8 dni wspinania przewidujemy 3 dni restowe (system dwa na jeden).
Koszty wyglądają następująco;
1. Przejazd do Francji i z powrotem wliczając jeżdżenie na miejscu i wszystkie opłaty drogowe 150 euro na osobę (przy pełnym składzie, tzn. 7 osób)
2. Opłaty za noclegi na campingu 11 nocy X 10 euro.
3.
Opłata za szkolenie 800 zł, w tym: opieka instruktora i pomoc techniczna w czasie całego wyjazdu, wsparcie podczas wspinaczki, zapewnienie całego sprzętu (oprócz butów), zdjęcia i filmiki ze wspinaczek, dobry humor w gratisie 🙂
4. Chciałbym aby wszyscy uczestnicy mieszkali oraz wspinali się w okolicy camingorpierre.com. To komfortowy camp z basenem i sztuczną ścianą w ślicznej okolicy. Zakupy można robić w pobliskim markecie. W pobliżu znajduje się małe miasteczko oraz urocze jeziorko na dzień restowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Termin zgłoszeń: 03.07.2016