SUPER OPCJA NA FERIE ZIMOWE!

Wszystkie pełne energii i żądne wrażeń dzieciaki zapraszamy na Zajęcia wspinaczkowo-rekreacyjne w Primaroca! Świetna zabawa, fachowa opieka instruktorska, różnorodność atrakcji to nieodłączne elementy naszych zajęć.


Na nasze ogólnorozwojowe zajęcia zapisać można uczestników w wieku 4-12 lat. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczoną w pracy z dziećmi powszechnie znaną i lubianą animatorkę Klarę oraz przez uwielbianego przez najmłodszych instruktora Mateusza K.. Dzieci codziennie mają zapewnione 9 godzin opieki i ciekawych, kształtujących młode osobowości, zajęć, a także pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad i podwieczorek).

W programie:
- nauka wspinania, węzłów, asekuracji,
- rozmaite zajęcia ogólnorozwojowe, na powietrzu oraz na terenie obiektu,
- mosty i huśtawki linowe,
- warsztaty plastyczne,
- wycieczki, spacery,
- zajęcia sportowe, gry zespołowe,
- zawody wspinaczkowe,
- wyjścia do kina, na kręgle, do domu kultury i cała masa innych atrakcji.

Jak wygląda Plan Dnia?

Rano około 8:00 dzieciaki zbierają się w Primaroca, opiekun wydaje im drugie śniadanie, przedstawia plan dnia, a następnie go z nimi realizuje. Według rozkładu mogą to być zajęcia plastyczne, wycieczki, wyjście do kina, banialuki, zabawowa lub zajęcia sportowe. O 13:30 zabieramy dzieci na obiad. Po chwili wytchnienia rozpoczyna się wspinaczkowo-sportowa część dnia pod okiem instruktora czyli zabawy z wykorzystaniem sprzętu wspinaczkowego, skoki, huśtanie się na linach, mega wahadło, poznawanie technik wspinaczki. W ostatniej części dnia dzieci dostają podwieczorek i pod okiem opiekuna czekają na rodziców bawiąc się lub rysując.

Cena:
480 zł/os.

10% zniżki dla rodzeństw, 20% zniżki dla osób z kartą dużej rodziny.