Silesia Bouldering Cup i Dominator IV wyniki

114 zawodników uczestniczyło w bielskiej edycji  zawodów z cyklu Silesia Bouldering Cup. Układacze pokazali nam obecne trendy w zawodach czyli techniczne (czasem parametryczne) wspinanie po strukturach. Poniżej wyniki, które mają także znaczenie dla zainteresowanych pucharem DOMINATOR :-).
Podziękowania dla sponsorów, sklepów Black-rock.pl i Sportsuple.pl

Wyniki Pań:
1 Mędrzak Asia 58
2 Ostrzałek Aga 57
3 Zając Leonia 45
4 Szuta Sabina 43
5 Gach Joanna 42
5 Baruch Kasia 42
7 Dobisz Gosia 41
8 Kuchniak-Sobel G. 38
9 Michalska M. 37
9 Erm Agata 37
11 Babicz Klara 36
11 Borowska Ania 36
11 Szydła Joanna 36
14 Nowak Wiola 35
15 Pochopień Kasia 34
16 Wróbel Zosia 33
17 Złotek Ania 29
18 Burek Anna 24

Wyniki Panowie:
1 Urban Kamil 84
1 Pęcikiewicz SZ. 84
3 Zioło Paweł 82
4 Porwoł Karol 80
5 Tański Łukasz 77
5 Tereszczuk R. 77
5 Mazur Mateusz 77
5 Koleszka Przemek 77
9 Podhajny Waldek 76
10 Rapacz Andrzej 75
10 Wojciechowski T. 75
12 Rożek Adam 66
13 Grodzicki Tomek 65
14 Darul Jakub 64
14 Ramonet 64
16 Walewski Jarek 63
16 Kokot Marcin 63
16 Grzyb Michał 63
20 Studencki Dominik 61
20 Gworek Łukasz 61
21 Sucharski KubA 59
22 Kruczek Andrzej 58
23 Lipok Łukasz 57
24 Jacek Paweł 55
25 Kurzawa Maciej 54
25 Kropronicki Tomek 54
25 Janosz Konrad 54
25 Filas Piotrek 54
29 Siemieniec G. 53
29 Erm Arek 53
29 Sobel Jarosław 53
32 Bandurelas 52
32 Ziołko Zenek 52
34 Ćwiąkała Piotr 50
34 Szydło Staszek 50
34 Krachało Jarek 50
34 Grabski Marek 50
38 Wawrzyńczak G. 49
38 Ślusarczyk D. 49
38 Urban Adam 49
41 Filar Łukasz 48
41 Kania Piotr 48
43 Kwiećiński Konrad 47
43 Kiczmer Sławek 47
43 Gekon 47
46 Pędziwiatr Tomek 44
47 Morawski Kuba 43
47 Błatoń Gracjan 43
47 Cieślak Ryszard 43
47 Kalamarz Kamil 43
51 Lesiecki Wojtek 42
51 Kałat Filip 42
53 Kawka Artur 41
53 Jaguar 41
55 Gmur Olek 40
55 Zięba Andrzej 40
55 Borkowski Marek 40
58 Szendzielarz SZ. 39
58 Kluka Piotr 39
58 Witos Krzysiek 39
61 Lipiński Kamil 38
62 Biskupski Jarek 37
63 Dębowski Szymon 37
64 Kania Przemek 36
65 Dworakowski Ł. 34
66 Ziętek J. 33
66 Gaszewski T. 33
66 Skwierowski B .33
69 Bochenek Marcin 31
70 Bistrzycki B. 30
71 Roza Krzysztof 28
72 Boguskowicz D. 14