Prezenty

Przy takich temperaturach za oknem nie trzeba nikogo nastrajać na zbliżające się święta 🤩
To szczególny czas, w którym każdy z nas zaczyna rozmyślać o tym, co podarować swoim najbliższym. Zestaw kosmetyków czy sześciopak skarpet to znakomita idea. Jednak jeśli nie chcecie zniechęcić obdarowanego, mamy kilka kuszących propozycji. Cytując klasyka: Będzie Pan zadowolony!
🎁 T-shirt Primaroca - najpiękniejszy, żółty kolor sezonu i dobrze znane wszystkim logo. To połączenie w którym wspinacz zyskuje +10 do siły i +50 do aparycji!
‼️ Tylko w grudniu specjalna oferta - koszulka + woreczek na magnezję za 100 zł.
🎁 Woreczek na magnezję - taki prezent to pewność, że nie wyląduje nieużywany w rogu szafy. Bez niego żaden wspinacz się nie obejdzie. W grudniu cena specjalna - 60 zł.
🎁 Magnezja - woreczek woreczkiem, ale liczy się wnętrze!
🎁 Maseczka ochronna - w trosce o zdrowie Waszych bliskich.
🎁 Bony podarunkowe - tutaj opcji jest wiele: godziny z instruktorem, karnet na sekcje, kursy wspinaczkowe. Ale każda będzie wymarzonym prezentem ☺ Prosimy o kontakt z recepcją - doradzimy w wyborze tej najwłaściwszej.
🎁 Owoce liofilizowane - idealne uzupełnienie każdego zestawu. Przez proces liofilizacji owoce nie psują się i bardzo dobrze znoszą zarówno wysokie jak i niskie temperatury, więc będą wspaniałym kompanem wycieczek wszelakich.
🎁 Porzeczka liofilizowana w czekoladzie jogurtowej - to wersja dla tych, którzy nie boją się odrobiny słodyczy. Nasz faworyt w kwestii dodatków do prezentu - zdrowie i rozkosz w jednym 😍