Poszukujemy INSTRUKTORA/INSTRUKTORKI WSPINACZKI

Poszukujemy INSTRUKTORA/INSTRUKTORKI WSPINACZKI?

Poszukujemy osób chętnych do współpracy, które zechcą dołączyć do Naszej Primarocowej ekipy. Jeśli jesteś instruktorem wspinaczki zgłoś się do nas. Jeśli chciałbyś zostać instruktorem lub jesteś w trakcie pozyskiwania uprawnień również zapraszamy Cię do współpracy. Jesteśmy jednostką specjalną, która ma też w swoim zakresie usług szkolenie instruktorów. Zapewnimy Ci kurs dzięki, któremu zdobędziesz u nas tytuł instruktora.

Jeżeli akurat nie poszukujesz pracy to prosimy o udostępnienie posta, czym większy zasięg tym większe mamy szanse na znalezienie tej właściwej osoby ? do dzieła !

Zapewniamy:
- zdobycie ciekawego doświadczenia,
- miłą atmosferę,
- możliwość ustalenia godzin pracy,
- współpracę od zaraz.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres [email protected]

Prosimy również o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).