Kurs wspinaczki 19 maja – wolne miejsce

Jeżeli jesteś zdecydowany podejść na wiosnę w sposób profesjonalny do swojej przygody wspinaczkowej to mamy dobrą informację. W okresie kwiecień – maj - czerwiec odbędzie się pełny kurs skałkowy. Będzie on podzielony na dwie części. Pierwsza odbędzie się na Jurze Północnej (skały wapienne) i będzie obejmowała między innym:
Klasyczną wspinaczkę skałkową z górną i dolną asekuracją. Wspinaczki po drogach wyposażonych w stałe punkty asekuracyjne, zakładania stanowisk, zjazdów i elementów autoratownictwa. Druga część odbędzie się w Sokolikach (skałach granitowych) i będzie obejmowała wspinanie na zakładanej przez siebie asekuracji, podchodzenie na linie itp.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie o odbyciu pełnego kursu skałkowego z informacją o kwalifikacji na kurs taternicki.

Maksymalna ilość uczestników: 4 osoby na jednego instruktora.
Czas trwania: 6 dni

cena: 700 zł

Cena kursu obejmuje: szkolenie, korzystanie z atestowanego sprzętu wspinaczkowego,materiały szkoleniowe i pamiątkowe zdjęcia z kursu .
Terminy (uzależniamy  od pogody):
19-21 maja pierwsza część, w czerwcu druga cześć

Aby dokonać rezerwacji należy wysłać zgłoszenie na adres email: [email protected]
lub telefonicznie +48 504 104 971
oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 250 zł.

Informacje o możliwościach noclegowych i żywieniowych w danym rejonie przesyłamy w odpowiedzi na zgłoszenie na kurs.

Poziom kursu dostosowujemy do poziomu uczestników. Program kursu jest zgodny z programem PZA (Polski Związek Alpinizmu) i prowadzony przez licencjonowanego instruktora PZA.