KONSULTACJE ONLINE

Problem pandemii, który zaskoczył świat ma także spore odbicie w naszej primarocowej społeczności. Jak się spodziewacie nasz Team i cała tętniąca życiem ściana zgasła w momencie i nie wiemy kiedy będzie miała szansę przyjąć Was z powrotem. Byliśmy niepoprawnymi optymistami i zamykając ścianę, myśleliśmy, że za dwa tygodnie wszystko wróci do normy. Postanowiliśmy wykorzystać ten czas na przygotowanie dla Was kilkunastu nowych dróg i boulderów. Teraz wszyscy już wiemy, że przyjdzie nam trochę poczekać na wspólne wspinanie. My natomiast walczymy o przetrwanie, gdyż nasza sytuacja finansowa jest dramatyczna.

W tej sytuacji nie będziemy mogli się wywiązać z obietnicy „ zamrożonych karnetów” po zakończeniu kwarantanny. Dlatego oprócz przeprosin chcemy zrekompensować Wam poniesione koszty jednak w niecodziennej formie. Zapraszamy Was na zupełną nowość: KONSULTACJE ONLINE!

Każdy kto ma niewykorzystany karnet będzie mógł się spotkać online z naszymi instruktorami i skorzystać z ich wskazówek, jak sobie poradzić w domowych warunkach z powrotem do formy. Będziemy Was wspierać wiedzą w zakresie dietetyki, treningu gimnastycznego lub wspinaczkowego w zależności od dostępnych przez Was warunków.

Schemat działania będzie wyglądał następująco:
1. Szukasz karnetu i przygotowujesz go do okazania.
2. Przygotowujesz sobie pytania do naszych instruktorów.
3. Wybierasz jednego z instruktorów dostępnych online. Do Waszej dyspozycji Mateusz Kania i Robert Wykręt.
4. Kontaktujesz się przez Messengera i ustalasz dogodny termin spotkania.
5. Każda konsultacja trwa pół godziny i odbywa się 1 do 1.
6. Ilość konsultacji to ilość niewykorzystanych wejść z karnetu, aktualne do momentu otwarcia ściany.

Piszcie, pytajcie, działajcie. Czekamy na Was!

Informujemy także osoby zainteresowane kursami w skałach, że wpłacone zaliczki przechodzą na możliwy termin w czerwcu lub lipcu. Wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących szkoleń w skałach.

Dziękujemy za przychylność w tych trudnych czasach
Primaroca Team