DZIEŃ DZIECKA Z PRIMAROCA

Uwaga, uwaga! Z okazji Dnia Dziecka od 1-4 czerwca cały weekend atrakcji i promocji w Primaroca!

Jak świętujemy? A na różne sposoby:

=> Przede wszystkim w ramach pielęgnowania więzów rodzinnych zapraszamy rodziców z dziećmi między 1, a 4 czerwca na przeszkolenia z asekuracji o 50% taniej!!! Za jedyne 5 zł rodzic będzie mógł się nauczyć: jak prawidłowo zakładać uprząż dziecku i sobie, jak wiązać węzły do wspinaczki na linie, jak odpowiednio i bezpiecznie obsługiwać przyrząd do asekuracji.

=> Dla rodziców, którzy już wcześniej byli przeszkoleni SPRZĘT GRATIS!

=> Wstęp dla wszystkich dzieci -25% czyli 15 zł/os.

=> Wstęp dla osób asekurujących FREE!

=> Przez te dni bilety wstępu na ściankę wspinaczkową będą brały udział w loterii. Każdego dnia rozlosujemy PODWÓJNY WSTĘP NA ŚCIANĘ WSPINACZKOWĄ. Na koniec każdego dnia będziemy na facebook'u ogłaszać kto został szczęśliwym wybrańcem losu.

=> W piątek 2.06.2017 o godzinie 17:00 zapraszamy dzieciaki na imprezę z kategorii PRIMAROCA STAJL, czyli moc wrażeń, różnorodnej aktywności, profesjonalna opieka i wykwalifikowana, uśmiechnięta kadra instruktorska. W programie: wspinaczka, zabawy grupowe, drobny poczęstunek, niespodzianka oraz skok odwagi. Na imprezę jest limit miejsc, a więc konieczne są zapisy u nas na recepcji. Impreza potrwa do godz. 19:00.

=> Oprócz tego dla rodzin - 10%, -20% i inne zniżkowe pakiety rodzinne!

Przybywajcie tłumnie i korzystajcie z naszego wachlarza promocji.

Serdecznie zapraszamy !
Primaroca Team