DOMINATOR EDYCJA I – WYNIKI

馃崅 Sezon panelowy w pe艂ni, wi臋c i my rozpocz臋li艣my go w miniony weekend kolejnym cyklem zawod贸w boulderowych DOMINATOR!馃弳

Frekwencja dopisa艂a i pozytywnie nas zaskoczy艂a. Mamy nadziej臋, 偶e te偶 nie zostali艣my Wam d艂u偶ni, a przygotowane przez naszych routesetter贸w baldy podoba艂y si臋 i spe艂ni艂y Wasze oczekiwania.

Poni偶ej przedstawiamy wyniki z pierwszej edycji:

M臉呕CZY殴NI HARD:

1. Dominik Ustupski 31
2. Mateusz Martynowicz 30
3. Wojtek Szyler 29
3. Filip Ka艂at 29
3. Piotrek Kania 29
3. Piotr Daniel 29
3. Jakub Ko艂odziej 29
8. Dominik Zieli艅ski 28
9. Sebastian Haratyk 27
10. Kuba Sucharski 25
11. Jakub Felberg 24
12. Pawe艂 Ba艅czyk 23
12. B艂a偶ej Broda 23
12. Tymek Kosman 23
15. David W贸jciga 22
16. Grzegorz Frej 21
17. Adam G贸rny 20
18. Maciej Baczak 19
19. Franek Babicz 18
20. Ryszard Cie艣lak 16

M臉呕CZY殴NI LIGHT:

1. Arek Erm 42
2. Dominik Studencki 38
3. Andrzej Usiupski 34
4. Hubert G贸rowski 32
5. Krzysiek Witos 31
5. Krystian Wykr臋t 31
7. Mateusz Madejczyk 30
8. Kamil Denkowski 29
8. Andrzej Ficek 29
8. Rafa艂 Kordiak 29
11. Rafa艂 Jakubiec 28
12. Maciej Gaik 26
13. Piotr S艂anek 24
14. S艂awek Balewicz 12
15. Tymek Balewicz 6

KOBIETY HARD:

1. Leonia Zaj膮c 28
2. Klara Babicz 25
2. Strza艂a (Agnieszka Ostrza艂ek) 25
4. Danusia S艂anek 21
5. Sandra R臋czek 20
6. Zosia Wr贸bel 19
7. Martyna G臋bala 17
8. Gabrysia P艂onka 13

KOBIETY LIGHT:

1. Alina Nawara 36
2. Agata Erm 29
3. Kinga W膮torek 28
4. Marta Wr贸bel 26
5. Ania Su艂awa 24
6. Kinga Dudek 23
7. Dominika Winek 18
8. Ewa Dzier偶y艅ska 17
9. Marzena Pilarz 15

Dodatkowo, na koniec zawod贸w rozlosowane zosta艂y nagrody, kt贸re nieodebrane nadal czekaj膮 na szcz臋艣liwc贸w. W tym miejscu serdecznie dzi臋kujemy naszym sponsorom i patronom:
Grimpi
Kr臋gielnia Caramba
LUCE
Olimp Sport Nutrition
OSHEE
pizza Bellissima
ZygZak Karting
Yoga & Mental Zone
Strzelnica Bielsko-Bia艂a Gun Club
Fly Out
himalsport.pl
Decathlon Polska - Simond Chamonix
Studio Movement
T-Wall holds Polska
G贸ry - G贸rski Magazyn Sportowy
wspinanie.pl
dzi臋ki kt贸rym loteriada mia艂a miejsce!

Nagrody wylosowali: 馃巵
Kinga W膮torek
Sandra P臋czek
Ania Su艂awa
Pawe艂 Ba艅czyk
Andrzej Ustupski
Upominki do odebrania na recepcji 馃槉

Zawodnikom gratulujemy wynik贸w oraz zapraszamy ju偶 dzisiaj na kolejny etap,kt贸ry odb臋dzie si臋 29 grudnia 2018 !

Niech moc b臋dzie z Wami !