DOMINATOR EDYCJA I – WYNIKI

? Sezon panelowy w pełni, więc i my rozpoczęliśmy go w miniony weekend kolejnym cyklem zawodów boulderowych DOMINATOR!?

Frekwencja dopisała i pozytywnie nas zaskoczyła. Mamy nadzieję, że też nie zostaliśmy Wam dłużni, a przygotowane przez naszych routesetterów baldy podobały się i spełniły Wasze oczekiwania.

Poniżej przedstawiamy wyniki z pierwszej edycji:

MĘŻCZYŹNI HARD:

1. Dominik Ustupski 31
2. Mateusz Martynowicz 30
3. Wojtek Szyler 29
3. Filip Kałat 29
3. Piotrek Kania 29
3. Piotr Daniel 29
3. Jakub Kołodziej 29
8. Dominik Zieliński 28
9. Sebastian Haratyk 27
10. Kuba Sucharski 25
11. Jakub Felberg 24
12. Paweł Bańczyk 23
12. Błażej Broda 23
12. Tymek Kosman 23
15. David Wójciga 22
16. Grzegorz Frej 21
17. Adam Górny 20
18. Maciej Baczak 19
19. Franek Babicz 18
20. Ryszard Cieślak 16

MĘŻCZYŹNI LIGHT:

1. Arek Erm 42
2. Dominik Studencki 38
3. Andrzej Usiupski 34
4. Hubert Górowski 32
5. Krzysiek Witos 31
5. Krystian Wykręt 31
7. Mateusz Madejczyk 30
8. Kamil Denkowski 29
8. Andrzej Ficek 29
8. Rafał Kordiak 29
11. Rafał Jakubiec 28
12. Maciej Gaik 26
13. Piotr Słanek 24
14. Sławek Balewicz 12
15. Tymek Balewicz 6

KOBIETY HARD:

1. Leonia Zając 28
2. Klara Babicz 25
2. Strzała (Agnieszka Ostrzałek) 25
4. Danusia Słanek 21
5. Sandra Ręczek 20
6. Zosia Wróbel 19
7. Martyna Gębala 17
8. Gabrysia Płonka 13

KOBIETY LIGHT:

1. Alina Nawara 36
2. Agata Erm 29
3. Kinga Wątorek 28
4. Marta Wróbel 26
5. Ania Suława 24
6. Kinga Dudek 23
7. Dominika Winek 18
8. Ewa Dzierżyńska 17
9. Marzena Pilarz 15

Dodatkowo, na koniec zawodów rozlosowane zostały nagrody, które nieodebrane nadal czekają na szczęśliwców. W tym miejscu serdecznie dziękujemy naszym sponsorom i patronom:
Grimpi
Kręgielnia Caramba
LUCE
Olimp Sport Nutrition
OSHEE
pizza Bellissima
ZygZak Karting
Yoga & Mental Zone
Strzelnica Bielsko-Biała Gun Club
Fly Out
himalsport.pl
Decathlon Polska - Simond Chamonix
Studio Movement
T-Wall holds Polska
Góry - Górski Magazyn Sportowy
wspinanie.pl
dzięki którym loteriada miała miejsce!

Nagrody wylosowali: ?
Kinga Wątorek
Sandra Pęczek
Ania Suława
Paweł Bańczyk
Andrzej Ustupski
Upominki do odebrania na recepcji ?

Zawodnikom gratulujemy wyników oraz zapraszamy już dzisiaj na kolejny etap,który odbędzie się 29 grudnia 2018 !

Niech moc będzie z Wami !