Boulder&Love

Już 12 lutego odpalamy u nas BoulderLove, czyli boulderową integrację!Przedstawiamy najważniejsze informacje.
Podział na dwie grupy:- dzieci do lat 14 startują w godzinach od 12:00 do 15:45,- młodzież i dorośli startują w godzinach od 16:00 do 20:00.
Nie ma limitu czasowego poza powyższymi godzinami. Oczywiście zapraszamy wcześniej na rozgrzewkę.
Koszt udziału:- 50 zł normalny,- 40 zł ulgowy.Zapraszamy do zapisów w recepcji. Płatność od razu lub w dniu zawodów.Koniecznie potwierdź swój udział również na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy udostępniać najświeższe informacje - https://www.facebook.com/events/274555997999001
Problemy przygotowane na BoulderLove będą dostępne tylko w tym dniu, później wszystko przekręcamy.
Podczas zapisu dostaniesz kartę startową, na której będziesz notował liczbę wszystkich bonusów (zone) i topów.
Ponieważ sam sobie będziesz sędzią, a wierzymy że to boulderowe spotkanie przyciągnie również osoby, które nigdy w podobnych wydarzeniach nie startowały - zapraszamy do materiału Góry TV, który wyjaśnia proste zasady - https://youtu.be/Ek3Rx5kXer4
Oprócz tego w każdej chwili do Twojej dyspozycji będą routesetterzy, czyli ludzie odpowiedzialni za wykreowanie owych problemów.
Gdy już opadnie kurz lub gdy Ty opadniesz z sił, oddaj w recepcji uzupełnioną kartę startową. Posłuży ona jako kupon w losowaniu upominków od Primaroca. 
Natomiast nagrodą dla najlepszych zawodniczek i zawodników będzie wieczna chwała w postaci tabeli wyników na naszym profilu.
Ponadto przygotujemy jedyny słuszny posiłek regeneracyjny - pyszną PIZZĘ. Dorośli będą musieli sami zadbać o odpowiednie napoje regeneracyjne.